Lokalita


Aby ste sa krásne opálili, nemusíte ísť k moru, stačí prísť do Podhájskej. Aj tu je slaná voda!

Obec Podhájska a termálne kúpalisko
Obec Podhájska sa nachádza na juhu Slovenska medzi Levicami a Novými Zámkami. V obci je vybudované termálne kúpalisko s liečivou slanou minerálnou vodou. Kúpalisko má 7 bazénov, z toho 2 plavecké. Ku každému dobrému kúpalisku neodmysliteľne patrí tobogan a rôzne športoviská. Tie sa však využívajú prevažne v lete. Okrem toho sa v areáli kúpaliska nájdete množstvo reštaurácií a bufetou s veľmi priaznivými cenami. Určite oceníte masáže a kozmetický salón, ale aj kaderníctvo, manikúru a pedikúru, ktoré sú takisto dostupné v areáli kúpaliska.

Charakteristika vody
Voda v bazénoch má mimoriadne liečivé účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, dýchacie cesty a niektoré kožné choroby. Je bohatá na sodík, draslík, vápnik, železo, horčík a preto ihneď ničí baktérie a zabraňuje tak prenosu chorôb. Voda je slaná s teplotou v bazéne 33 – 36 °C, v prameni až 80 °C!

Termálne kúpalisko v Podhájskej je otvorené aj v zime! Celoročne je v prevádzke bazén s termálnou vodou ako aj nové wellness centrum so saunami a tureckým kúpelom. Preto neváhajte a využite túto jedinečnú možnosť a zarezervujte si pohodlné ubytovanie za neporovnateľnú cenu iba u nás.

Doporučenia ubytovaných

Byli jsme spokojení, ubytování perfektní..můžeme doporučit !!
paní Olga

Jezdím sem každý rok,někdy i dvakrát a jsem velmi spokojená,v květnu jedu zase.Už se moc těším.
Lída

ďalšie odporúčania pridať